es de fr it en cn hk jp ko pt ptpt ar he el sv da ru nl tr pl hi th vi
Svenska (Swedish)

taurus Taurus
June
10
iPhone AppStore Android Google Play Windows Phone Store

Your Daily Horoscope

twitter
facebook
mail
First Decanate April 21 to April 30 Missnöje

Just nu är det inget som går rätt. Om du ändrar inställning kommer du snabbare hitta tillfredsställelse. Du kommer att inse att andras åsikter är användbara. I ditt privatliv kommer du att ställas inför en mängd svårigheter. Vad tydlig med var du själv står när detta händer. Ditt fysiska välbefinnande kunde vara bättre. Tänk över din livsstil, men var inte för hård mot dig själv.

twitter
facebook
mail
Second Decanate May 1st to May 10 Självupptagen

I dag mår du äntligen bra med dig själv. Andra märker det på ditt beteende. Oavsett omständigheterna kommer andra ändå att be dig om råd, särskilt om sitt privatliv. Se till att hålla en balans mellan att ge och ta, endast på det sättet kan du också dra nytta av vänskapen. Var lite självupptagen för att hålla denna balans. Meditation kan vara rätt strategi.

twitter
facebook
mail
Third Decanate May 11 to May 20 Var aktiv

Ditt fysiska och psykiska välbefinnande kunde inte vara bättre. Ta vara på det här ögonblicket, ta dig an dina idéer och sätt dem i verket. Du kommer att hitta människor som har samma mål och som stöttar dig så att ni kan gå vidare som ett team. På detta sätt kommer du kunna arbeta mycket bra i dag och göra stora framsteg för att slutligen nå dina mål.